איק"א - האיגוד הישראלי לקואצ'ינג - האיגוד הישראלי לקואוצ'ינג ולייעוץ ארגוני ממוקד תוצאות-לשכת המאמנים המקצועיים לישראל(ע"ר) `
האיגוד הישראלי לקואוצ'ינג ולייעוץ ארגוני ממוקד תוצאות-לשכת המאמנים המקצועיים לישראל(ע"ר)

 

המנהיג בנוף האימון בארץ. שמו מעיד על שתי מטרותיו האסטרטגיות המרכזיות. כאיגוד הישראלי לקואוצ'ינג' ממוקד תוצאות הוא שוקד על פיתוח מתמיד של המתודולוגיה להשגת תוצאות מצוינות. כלשכת המאמנים המקצועיים בישראל הוא עמל על יצירתה של קהילת מאמנים תוססת, אקטיבית ומעורבת.

האיגוד הישראלי לקואוצ'ינג ניצב בליגה שכולה שלו ולכך יש מספר סיבות:

  1. מדובר בגוף המוביל בישראל להסמכת מאמנים. בעשר שנות קיומו הסמיך איק"א למעלה מאלפיים וחמש מאות מאמנים, אליהם מצטרפים מידי שנה מאות מאמנים חדשים. כ-80% מן המאמנים המוסמכים על ידי האיגוד הינם בעלי תואר שני לפחות, ורובם כיהן ומכהן בתפקידים בכירים בארגוניים עסקיים, במוסדות ציבוריים,בעמותות, ובתחומי הטיפול השונים.
  2. האיגוד אחראי לפיתוחה של מתודולוגית הקואוצ'ינג' ממוקד התוצאות. זו גישה חדשנית להשגת תוצאות ייחודיות ומצוינות,הזוכה להערכה רבה,מיושמת בגופים עסקיים וציבוריים בכל הארץ ועשרות אלפי מתאמנים כבר זכו ליהנות ממנה.
  3. האיגוד משתף פעולה עם גופים אקדמיים וציבוריים מן השורה הראשונה ובראשם הטכניון, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב,  אוניברסיטת בן גוריון, מכללת ספיר ועוד.בגופים אלו מוכשרים המאמנים הזוכים להסמכות האיגוד, בגישת הקואוצ'ינג' ממוקד התוצאות.
  4. כלשכת המאמנים המקצועיים בישראל,מאגד האיגוד אלפי מאמנים מן המשובחים והמובילים בישראל.

לפני שלוש עשרה שנים האיגוד נוצר כחזונו של ראובן כ"ץ וכיום אלפים מעורבים בהרחבת חזון זה ובהגשמתו. החזון של האיגוד הוא לפתח ולמסד את מקצוע הקואוצ'ינג' וליצוק תשתית אנושית של מאמנים מוסמכים בגישת הקואוצ'ינג' ממוקד התוצאות כדי לייצר תוצאות מרביות ומיטביות לפרט ולחברה. כדי להגשים חזון זה,האיגוד פועל בתחומים הבאים.

  1. בפיתוח והרחבה של מתודולוגית הקואוצ'ינג' ממוקד התוצאות ויישומה לעולמות תוכן שונים.
  2. בקביעת תקנים להסמכת מאמנים ובהגדרת מסלולי לימוד מחייבים לשם הסמכה זו.
  3.  בהגדרת תווי תקן אתיים ומקצועיים מחייבים לעוסקים בתחום ובעידוד הרגולציה הפנים ענפית של עיסוק הקואוצ'ינג'.
  4.  ביצירת קהילת מאמנים פעילה התומכת בהתפתחות מקצועית מתמדת של חבריה ועמלה על קידום תחום הקואוצ'ינג' בישראל. 
  5. בשילוב חברי קהילת המאמנים בפרויקטים ובעשייה בכל תחומי החיים בישראל, העסקיים הארגוניים, הקהילתיים והציבוריים.

 

 

עיצוב: שקד-רענן תקשורת חזותית בע"מ www.srvc.co.il

 

בניית אתרים | סימלי-סמארט | Simply-Smart