איק"א - האיגוד הישראלי לקואצ'ינג - מדוע כדאי לך להיות חבר באיגוד? `
מדוע כדאי לך להיות חבר באיגוד?

 

 יש לכך המון סיבות

  •  יש לך את ההסמכה המקצועית הנחשבת ביותר בתחום האימון בישראל
  • נהדר להיות בחבורה מובילה של הטובים ביותר בתחום.
  • זו שותפות בקהילת מאמנים תומכת, מעשירה ומעצימה
  • ההנאה מהתפתחות מקצועית מתמדת בהתמחויות, סדנאות, ימי עיון וכנסים.
  • זה מקדם את המוניטין האישי והמקצועי שלך.
  • יש לך כר נרחב ליוזמה אישית ולפעולה.

     יש לך את ההסמכה המקצועית הנחשבת ביותר בתחום האימון בישראל

בעולם של תחרות, באוקיינוס אדום, שם המשחק הוא בידול. ההסמכה של האיגוד היא הבידול הטוב ביותר באימון בישראל. זה מתחיל לחלחל גם לשוק האימון הפרטי, אבל בתחומים העסקי והארגוני למאמנים בעלי הסמכה של איק"א יש דרישה ויתרון ברורים על המתחרים. אנחנו פותחים לך את הדלת. השאר זה כבר בידיים שלך.

     נהדר להיות בחבורה מובילה

נשים את הקלפים על השולחן. רוב מוסדות ההכשרה וההסמכה בתחום האימון מתקשים כיום לגייס תלמידים. חלקם נסגרים. הארגון שצומח, מתפתח מקצועית ומתודולוגית, מרחיב תחומי פעילות וצובר תלמידים ובוגרים - הוא האיגוד. זה בודאי אומר משהו. חשוב ונכון להשתייך למובילים.

     זו שותפות בקהילת מאמנים

המאמן אינו חי בבדידות מזהירה. הוא אינו זאב בודד אלא שותף בלהקת זאבים, אכפתית תומכת, מגבה ומעצימה. כבכל קהילה יש גם לנו שפה משותפת, קוד לשוני מוכר ומאחד וזו גישת האימון ממוקד התוצאות. השייכות שלך לקהילת האיגוד כוללת מנוי לניוזלטר הקואצייה המביא עדכונים מהנעשה בתחום האימון בארץ ובעולם, מאמרים וכלי אימון ומאפשרת השתתפות בדיוני קהילת המאמנים בפורומים ברשת ובמפגשים תקופתיים. הוועידות השנתיות של האיגוד שמהן אתה נהנה ממחיר השתתפות מוזל - הם שם דבר בנוף המקצועי בתחום האימון.

.      ההנאה מהתפתחות מקצועית מתמדת

האיגוד שוקד כל העת על ההתפתחות המקצועית של חבריו.לצד זה, יצוין כי לרשות חברי האיגוד עומד מגוון עצום של התמחויות מקצועיות, ימי עיון וכנסים מקצועיים. הם נהנים מגישה לספרייה מקצועית המכילה מאמרים, תקצירים, הרצאות, מצגות וכלי אימון. ביכולתם גם לקבל סופרוויז'ן ממאמנים בכירים שהכושרו לכך במיוחד. 

     לקידום המוניטין האישי והעסק שלך

כבר הזכרנו את הבידול שיוצרת עבורך ההסמכה של האיגוד. אך זה לא הכול. חברות באיגוד רושמת אותך באינדקס המאמנים של האיגוד המשולב באתר האינטרנט החזק ביותר בארץ בנושא האימון. זאת ועוד, אם מיתוג זה נראות ואם נראות היא חשיפה, אז האיגוד מזמין אותך להבליט את עצמך ולחשוף את יכולותיך בכל אחת מן המסגרות שקיימות בו! יש לנו דרישה מתמדת למרצים, לכותבי מאמרים, למפתחי כלי אימון מקצועיים ועוד. בוא ותתבלט אצלנו!

     יש לך כר נרחב ליוזמה אישית ולפעולה

האיגוד מעודד ומעניק תמיכה ליזומות אישיות של חבריו. נכון יהיה לומר כי חלק ניכר מפעילויות האיגוד, החל מפיתוח קורסי הכשרה, דרך יצירת פורומים מקצועיים וכלה בניוזלטר,הן פרי יוזמותיהם של חברי האיגוד אשר זכו לברכתו.  יש לך רעיון טוב? בוא להיות מוביל ושותף!

 

 

 

 

 

 

 

עיצוב: שקד-רענן תקשורת חזותית בע"מ www.srvc.co.il

 

בניית אתרים | סימלי-סמארט | Simply-Smart