איק"א - האיגוד הישראלי לקואצ'ינג - מהו Coaching? `
מהו Coaching?

מהו Coaching  ממוקד תוצאות?

 אימון שונה מכל גישת אימון אחרת -  ותוצאתי!

ה-Coaching (האימון) ממוקד התוצאות שונה ונבדל מגישות האימון האחרות. הוא אינו מסתפק בהצלחותיו בבניית קשר טוב ומיטיב עם המתאמן, בתפירת תהליך אימוני לתפארת, ביצירת תובנות או בעירורם של רגשות שכן מבחנו המוחלט הוא בתוצאות שאותן משכיל המתאמן להשיג .

אם מחפשים משמעות להגדרה "במבחן התוצאה" - מוצאים אותה באימון ממוקד התוצאות.

האימון ממוקד התוצאות אינו עוסק באיתור עוצמות וחולשות או בפיתוח יכולות ומיומנויות. הוא גם אינו עסוק בהקניית כישורים או בחניכה ובודאי שאין עניינו הענקת טיפול או ייעוץ למתאמן. הנחת היסוד של האימון ממוקד התוצאות היא שהמתאמן הוא המומחה לחייו, הוא "שלם" (לא צריך לתקן אותו), הוא בעל יכולות ותושייה ויש לו יצירתיות.

האימון ממוקד התוצאות מתמקד בלסייע למתאמן למנף את מכלול היכולות והמשאבים הקיימים שלו לרמות ההישגים, התוצאות וההצלחה האישית והארגונית אליהן הוא שואף. האימון ממוקד התוצאות הוא מעין מערכת הפעלה המכוונת להפיק רמת הצלחה גבוהה ותוצאות מצוינות מנתונים קיימים.

 

אז מה עושה האימון ממוקד התוצאות?

התהליך המרכזי המתבצע במסגרת האימון הוא בניית אסטרטגיית ההצלחה של המתאמן. זו המתאימה לו ביותר, בתחום ספציפי או בראייה כוללת של חייו וזאת במסגרת חייו האישיים או בתפקידו ועיסוקו.

לאחר בניית אסטרטגיית ההצלחה של המתאמן, מסייע האימון ממוקד התוצאות למתאמן לבנות תכנית פעולה יישומית ומתאימה למימוש אסטרטגיה זו ומלווה אותו, לפי בחירתו בביצוע תכנית פעולה זו.

השאלה המרכזית בה מתמקד האימון ממוקד התוצאות היא: היכן המתאמן נמצא היום,להיכן הוא שואף להגיע, ומה הוא נכון ומוכן לעשות בשביל זה?  

 

עיצוב: שקד-רענן תקשורת חזותית בע"מ www.srvc.co.il

 

בניית אתרים | סימלי-סמארט | Simply-Smart