איק"א - האיגוד הישראלי לקואצ'ינג - ספר למתאמנים ולמאמנים העוסקים בקואוצ'ינג עם אוריינטציה לתחום הקריירה `
ספר למתאמנים ולמאמנים העוסקים בקואוצ'ינג עם אוריינטציה לתחום הקריירה
coaching לעורכי דין

ספר למתאמנים ולמאמנים העוסקים בקואוצ'ינג עם אוריינטציה לתחום הקריירה

ספר זה עוסק בקואוצ'ינג לקריירה, ואף שיש בו התמקדות מיוחדת בעולם המשפט, הוא רלבנטי, הלכה למעשה, לכלל העיסוקים – ובייחוד לעיסוקים התובעניים האופייניים לשוק העבודה המודרני (היי-טק, ראיית חשבון, הנדסה, פרסום וכיו"ב).

מטרתו הראשונה של הספר היא להבהיר עד כמה תהליך ה- coaching יכול לסייע לבעלי מקצוע שונים (עורכי דין ואחרים) להשיג את מטרותיהם, למקסם את הישגיהם ולשפר את חייהם המקצועיים.

הספר עוסק בהרחבה בשאלות רבות, החיוניות לקבלת החלטות בתחום הקריירה, כגון: מהו העיסוק המתאים לך? איך בוחרים אותו? מהי האסטרטגיה המקצועית האופטימאלית עבורך? איך משלבים בין קריירה ומשפחה?

כמו כן, מספק הספר לקורא טיפים, כיווני מחשבה, רעיונות ועצות, אשר יכולים לסייע לו בהתמודדות עם קשיים ואתגרים האופייניים לשוק העבודה המודרני. הספר coaching" לעורכי דין", הוא כלי מצוין להתמודדות עם אתגרים אלה, והוא מאפשר לקורא לבחון את נסיבות חייו המקצועיים ולשפרם, לאורם של עקרונות הcoaching -. לצורך זה, ניתן למצוא בספר שורה ארוכה של משימות, תרגילים וכלים פראקטיים להשגת יעדים, לשבירת שיאים, לאיזון ולצמיחה.

אבל יותר מכל, נועד הספר לגרות את הקורא למחשבה, לדרבן אותו לעשייה ולשפוך אור חדש על חייו.

הספר יצא לאור בהוצאת פרלשטיין-גינוסר, רח' אבן גבירול 89 תל אביב.
ניתן להשיגו במישרין במשרדי ההוצאה, בטל': 03-5247359; 03-5242107  או דרך אתר האינטרנט של ההוצאה:
http://lawbooks.shopy.co.il/

על המחבר:
עו"ד יבין רוכלי הוא מאמן מקצועי בכיר (MCI) העומד בראש מכון הישגים ל-    coaching אישי ועסקי, המקיים – בין היתר - מסלול ייחודי של קואוצ'ינג לעורכי דין. חבר האיגוד הישראלי לקואוצ'ינג (איק"א) וראש תחום הקואוצ'ינג לעורכי דין ולמשפטנים באיגוד.
עו"ד פעיל מאז שנת 1996 ומומחה למשפט ציבורי. בעל תואר ראשון במשפטים מן האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.
בעל ניסיון עשיר בעריכת דין ובייעוץ, הן בשוק הפרטי והן בשירות הציבורי. בשנים 2003 – 2005 שימש יועץ בכיר לשר הפנים (ח"כ אברהם פורז).

 

 

עיצוב: שקד-רענן תקשורת חזותית בע"מ www.srvc.co.il

 

בניית אתרים | סימלי-סמארט | Simply-Smart